0

سبک زندگی

با وجود اینکه عوامل ژنتیکی بیشترین نقش را در تعیین قد نهایی فرد دارند، اما مسائل محیطی دیگری مانند تغذیه و ورزش نیز نقش قابل ملاحظه‌ای در رشد کودک به ویژه رشد قدی او دارند.

انتخاب لباس برای کودکان به دلیل رنگهای متنوع و شاد و زرق و برق های فراوان کار دشواری به نظر میرسد. حتی ممکن است از نظر شما لباسی که خریده اید بسیار مناسب و زیبا باشد، اما کودکتان علاقه ای به آن نشان نمیدهد و تمایلی برای پوشیدن آن ندارد. نگران نباشید.

دیدن لباسهایی با رنگهای شاد و متنوع از پشت ویترین مغازه ها، برای والدین بسیار جذاب و سرگرم کننده است اما وقتی نوبت به خرید میرسد دچار سردرگمی میشوند. ما در این مقاله تلاش میکنیم بهترین گزینه ها برای انتخاب لباس مناسب کودک را در اختیار شما قرار دهیم.

در بسیاری از مواقع پس از شست و شو با لباس های از فرم افتاده و تغییر شکل یافته مواجه می شویم که بسیار ناراحت کننده می باشد. البته بخشی از تغییر شکل لباس کودک پس از شست و شو، مربوط به جنس لباس می باشد. در اینجا نکات مهمی که در زیر بیان می شود را در نحوه شست و شوی لباس کودک رعایت کنید، حتما کمتر دچار مشکل تغییر شکل لباس خواهید شد.

whatsapp